Waccaco

Wacaco, založené v Hong Kongu v roce 2013 dlouholetými spolupracovníky Jessie Wang a Hugo Cailleton, je dynamický startup s vášní pro vytváření inovativních, snadno použitelných produktů, které umožňují milovníkům kávy dopřát si svůj oblíbený nápoj kdekoli. možná.

Ale co je pod jménem, ​​ptáte se? WACACO (WA (WAng), CA (CAilleton), CO (COoperation)), je setkáním dvou jednotlivců, dvou kultur a jejich společné vášně pro vytváření cenově dostupných, vysoce kvalitních a ekologických kávových produktů.

  • Srdcem naší společnosti je Minipresso, první ruční espresso stroj na světě s pístovým pohonem. Tento plně manuální, přenosný kávovar na espresso vzal svět útokem svými ekologickými funkcemi, včetně toho, že není potřeba elektřina, a vyztuženými materiály, které odolávají nárazům. Minipresso, které bylo uvedeno na trh v roce 2014, způsobilo revoluci na trhu a rychle se stalo hitem, získalo nadšené recenze a nastavilo standard pro přenosné stroje na espresso.
  • Ale Wacaco se nespokojilo s usnutím na vavřínech. V květnu 2017 společnost uvedla na trh Nanopresso, nejuniverzálnější a nejevolutivnější přenosný přístroj na espresso na trhu. Časopis WIRED ji dokonce označil za nejlepší ve své třídě v roce 2020 i 2021, čímž upevnil pověst společnosti Wacaco jako lídra v technologii přenosné kávy.
  • Wacaco pokračovalo v inovacích a v listopadu 2019 vydalo Pipamoka. Tento přenosný tlakový sládek byl v roce 2021 oceněn IF Design Award a rychle se stal oblíbeným mezi fanoušky kávy.
  • V říjnu 2020 uvedla společnost Wacaco na trh Cuppamoka, přenosný přelévací kávovar typu vše v jednom, který v roce 2022 získal ocenění IF Design Gold Award. Toto elegantní a stylové zařízení se rychle stalo nezbytností pro milovníky kávy, kteří chtějí dokonalý šálek bez ohledu na to, kde jsou.
  • V květnu 2021 se úspěch společnosti Wacaco rozrostl natolik, že společnost otevřela své vlastní výrobní závody v Číně. Toto rozšíření umožňuje společnosti Wacaco udržovat přísnou kontrolu kvality svých výrobních procesů a zároveň zajistit dostupnost svých produktů zákazníkům po celém světě.
  • A hity jen přicházely. V červnu 2021 uvedla společnost Wacaco na trh Picopresso, nejkompaktnější a nejprofesionálnější ze svých strojů na espresso. Toto zařízení je tak inovativní a dobře navržené, že v roce 2022 získalo ocenění Red-Dot Design Award.
  • V lednu 2022 společnost Wacaco rozšířila svou produktovou řadu ještě dále uvedením kávové váhy Exagram a mlýnku na kávu Exagrind. Tyto přesné nástroje jsou navrženy tak, aby pomohly milovníkům kávy pokaždé dosáhnout perfektního poměru mletí a spařování.
  • Konečně v září 2022 společnost Wacaco uvedla na trh svůj dosud nejkompaktnější a k životnímu prostředí nejšetrnější kávovar na kapslové espresso: Minipresso NS2. Částečně vyrobeno z materiálů z biomasy snižuje potřebu standardního plastu a minimalizuje jeho dopad na životní prostředí. Toto zařízení je kompatibilní s kapslemi Nespresso a je hitem u milovníků kávy, kteří si potrpí na udržitelnost a chtějí si vychutnat svůj oblíbený nápoj na cestách.

S každým novým produktem společnost Wacaco upevnila svou pověst lídra v technologii přenosné kávy. A Hugo a Jessie nikdy nezapomněli na svou vášeň pro skvělou kávu a inovativní design a s každou novou verzí neustále posouvají hranice toho, co je možné.

Sníte o popíjení lahodného espressa na výletě, kempování nebo dokonce jen doma či v kanceláři? Už nehledejte. Připojte se k nám ve snaze o dokonalý šálek kávy, kdykoli a kdekoli.

Vítejte ve světě Wacaco.