Mineralizované vodní filtry BWT

Lídr mezi vodními filtry firma BWT přináší další novinky na trh. Hlavní novinkou je filtr Alkalized Water a dále pak Magnesium + Zinek

Dostatek vody není v mnoha zemích světa žádný problém, ovšem s čistotou a chutí už problém můžete pocítit.

Nejenom čistota, ale i právě chuť je nejzásadnější u čisté vody. Firma BWT proto vynakládá nemalé částky pro vývoj filtrů a zlepšení chuti i kvality vody.

  • BWT Mg2+ filtry - mineralizované magnesiem Image 2

Filtrací z vody odstraní škodlivé látky, jako např. těžké kovy (kadmium, olovo, zinek a měď, jsou-li ve vodě přítomny) a další nežádoucí substance, jako je vodní kámen, chlór a jeho škodlivé organické sloučeniny, které zhoršují chuť vody. Po filtraci již poznáte velký rozdíl v chuti díky obohacení vody o ionty zdraví prospěšného hořčíku.

  • BWT Mg2+Zn filtry - mineralizované magnesiem a zinkem Image 3

Tato varianta filtrů je ještě navíc oproti standardním Mg2+ obohacená o stopové množství Zinku. Hořčík a zinek podporují imunitní systém a napomáhají ke zdravé pokožce a vlasům.

  • BWT Alkalized Water filtry - alkalizovaná voda Image 4

Alkalická voda zásadním způsobem přispívá k udržení fyzické pohody tím že pomáhá udržovat rovnováhu acidobazické rovnováhy v lidském těle. Filtr taktéž odstraní jako předchozí varinty nežádoucí dunstance z kohoutkové vody a navíc vytvoří vodu více zásaditou až k hodnotám 8-9 PH. Oproti běžné kohoutkové vodě, která má ve vetšině neutrální nebo jen mírně zásadité PH. Dále jí doplní o minerály jako je hořčík, zinek, vápník, draslík či bikarbonát (jedná soda).

Každý filtr je opatřen pro snadnější identifikaci barevným proužkem, abyste neustále měli přehled jaký filtr právě používáte. Image 5