Zastoupení značek

Společnost TNTRADE zastupuje na trhu na několik desítek značek a zde se pokusíme představit jen ty nehlavnější. Další najdete na přehledu značek.

ACUTAKE

Společnost Acutake nabízí různé produkty z oblasti počítačového hardware a doplňků, kde většinou jde o ty jednodušší záležitosti jako myši, klávesnice, USB udělátka typu ohřívač kávy (či spíše zpomalovač chladnutí), atp.

AIMAXX

Jednoduchá elegance a svěží zelená barva je to, co vás jako první upoutá na sérii AIMAXX. Sestávajíce z několika odvětví dohromady nabízí sadu inovativních a vysoce kvalitních PC příslušenství pro každodenní užití. AIMAXX série přináší svěžest do PC systému jak svými teplotními vlastnostmi, tak tichostí a přesností. Naši inženýři vytvořili díky svým dlouhodobým zkušenostem a spoluprací s největšími výrobci PC optimální řešení a naši designéři podtrhli svěžest ve velmi elegantním stylu.

AIREN TECHNOLOGY

Počítačové skříně, ventilátory, myši a další PC příslušenství, to jsou produkty značky Airen Technology. Díky silnému technologickému zázemí a vysoce kvalitním specialistům se řadí mezi prvotřídní výrobce počítačových periferií.

AKASA

Akasa navrhuje a vyrábí komplexní řadu vysoce kvalitních technologických produktů včetně chladičů a ventilátorů. Úzce spolupracujeme s firmami Intel a AMD, abychom zajistili, že naše produkty budou odpovídat náročným požadavkům technologie CPU a základních desek. Takže když přijdou nové, pokročilé technologie, Akasa má produkty a odborné znalosti, které vám pomohou.

AMEITEC

Mezi světovými dodavateli PC příslušenství zaujímá AMEITEC výjimečnou pozici v mnoha pohledech. Kombinace dobře vyváženého poměru cena-výkon a zřejmého důrazu na kvalitu jsou zodpovědní za popularitu, které se AMEITEC těší v mnoha zemích. Cílem AMEITECu vždycky bylo přinášet inovace a design na trh tak, aby byl přístupný širokému rozsahu pc uživatelů. Uvědomujeme si také, že pro člověka není potřebná pouze funkčnost, ale že estetický účinek je také důležitý. A to je to co my v AMEITECu implementujeme do veškerého našeho úsilí.

ARCTIC

Arctic GmbH, dříve známý jako Arctic Cooling, je výrobcem počítačových chladicích komponent, zejména chladičů procesorů a grafických karet čiventilátorů. Od roku 2010 společnost Arctic rozšířila svoji obchodní činnost tím, že zahájila řadu produktů, které uspokojují další požadavky spotřebitelů, kromě požadavků na hardware chlazení počítače.

ARCTIC SILVER

Arctic Silver, Inc. je předním výrobcem vysoce výkonných tepelně vodivých sloučenin a lepidel pro moderní počítače a další vysoce výkonné elektroniky.

COOLLABORATORY

Coollaboratory je mladá a inovativní společnost sídlící v Německu. Řešení termodynamických problémů zaujímá ústřední fázi podnikové filozofie, stejně jako vývoj odpovídajících produktů, které omezují nebo odstraňují problémy. Na místě Coollaboratory se soustřeďuje na sortiment slitin z tekutého kovu a vývoj nových nebo revidovaných koncepcí chlazení.

CYBER CLEAN

Produkty společnosti Cyber Clean chrání před škodlivými bakteriemi a podporují zdravé životní prostředí, ať už doma, na pracovišti nebo při cestování. Cyber Clean vědecky prokázal, že odstraňuje bakterie při kontaktu s povrchy a zařízeními.

DEEPCOOL

Deepcool je výrobce a dodavatel produktů pro stolní počítače, notebooky a servery. Sortiment zahrnuje chlazení CPU, chlazení grafických karet, chlazení HDD, chlazení serverů, ventilátory počítačů a další periferní chladicí zařízení.

DiCAPac

Společnost DiCAPac byla založena v roce 2005 a je předním výrobcem vodotěsných pouzder pro digitální zařízení. Od té doby společnost DiCAPac představila různé vysoce kvalitní vodotěsné pouzdra pro digitální fotoaparáty, videokamery, mobilní telefony, tablet PC, DSLR a SLR fotoaparáty.

ENERMAX

Společnost Enermax Technology Corporation byla založena v roce 1990 na Tchaj-wanu a dnes je jedním z předních výrobců komponentů pro PC (napájecí zdroje, PC pouzdra, chladicí ventilátory, chladiče CPU, kryty HDD a další periferie). Od roku 2000 se nachází hlavní čtvrť v Taoyuan, Tchaj-wan. ět poboček a mnoho poboček po celém světě poskytuje vynikající síť pro ODM / OEM a maloobchod. Společnost Enermax má pobočky v Německu, Francii, USA, Japonsku a Číně. Od roku 2004 je společnost Enermax Technology Corporation uvedena na tchajwanské burze cenných papírů.

EXACTGAME

ExactGame se zaměřuje na vysoce výkonné hraní her pro nejnáročnější a profesionální hráče. ExactGame stejně jako několik dalších firem začalo vyrábět vysoce výkonné herní produkty a vyrostli v profesionální herní společnost. ExactGame produkty jsou vyvíjeny v úzké spolupráci s reálnými hráči a herními týmy a inženýry.

Keysonic

KEYSONIC se zaměřuje především na klávesnice pro průmyslové, zdravotnické a multimediální segmenty. Kvůli neustálému vývoji je KeySonic vždy přizpůsoben individuálním potřebám ... Dotkněte se rozdílu.

LC POWER

Značka LC POWER patří Silent Power Electronics GmbH se sídlem v Německu a zaměřuje se nejvíce na počítačové skříně a zdroje. Je i významným dodavatelem dalších komponent a příslušenství k počítačům.

NATURALPOINT

Společnost NaturalPoint, Inc. byla založena v roce 1997 a vyvíjí a uvádí na trh vysoce kvalitní technologii sledování obrazu a unikátní počítačové řídicí zařízení. Nyní je největším poskytovatelem snímání pohybu na světě, NaturalPoint nabízí vysoce výkonná optická sledovací řešení za nejvýhodnější ceny v průmyslu. Společnost sídlí v Corvallis v Oregonu, společnost NaturalPoint je tvůrcem značek OptiTrack, TrackIR a SmartNAV.

PRIMECOOLER

Společnost PRIMECOOLER byla založena v roce 1998 a je považována za známého výrobce, chladiče CPU, chladicí ventilátory, chladiče, filtry ventilátorů a ventilátory a další výrobky související s IT, počítače a periferie. PRIMECOOLER vítá zákazníky OEM / ODM. Jeho "strategií je dosáhnout komplexní řady vysoce kvalitních chladičů, cenově dostupných cen a stabilní produkce.

SCYTHE

Společnost Scythe Co., Ltd. (registrovaná a zapsaná v Tokiu Japonsko) původně zahájila svou obchodní činnost v slavné japonské "Akihabara Electric Town", která se nachází v metropolitním Tokiu, kde návštěvníci najdou řadu produktů od nejnovějších počítačových částí až po světové nejpokročilejší high-tech elektrické přístroje. Společnost Scythe Co., Ltd. zahájila svou činnost a podnikání od listopadu 2002 jako distributor a výrobce pasivních a nízkošumových částí PC.

STEELSERIES

Společnosti byla založena v roce 2001 Jacobem Wolff-Petersenem. Společnost se původně jmenovala Soft Trading, na se přejmenovala v roce 2007. Soft Traing vyráběl IceMat a SteelPad – podložky pod počítačové myši. Právě ze SteelPad se poté odvodil název . V roce 2008 odkoupil společnost Ideazon zabývající výrobou polohovacích herních zařízení. V roce 2012 získal investici od firem Catterton Partners a ClearVue. Výška investice nebyla zveřejněna. V současné době má zastoupení v Severní Americe, Evropě a Asii. Firemní filozofie je reinvestování části zisku zpět do herního průmyslu pro podporu a urychlení růstu. sponzoruje několik progamingových týmů a hráčů, například Major League Gaming a Natus Vincere. je partnerem Blizzard Entertainment, Electronic Arts, Gunnar Optiks a Valve Corporation. Se máte garanci, že nakupujete špičkové produkty s vynikajícími parametry a s velmi dobrou image pro Vaše herní zážitky.