Arctic Cooling Arctic GC PRO (all-in-one 3D gaming system)

  • AKCE
Dostupnost: Skladem
Doprava: Zdarma
Odesíláme:  Dnes
Záruka:  24 měsíců
1 640 Kč
449 Kč
371 Kč bez DPH
-73%

Množstevní slevy

  • 2 ks a více 432 Kč s DPH
  • 5 ks a více 416 Kč s DPH
  • 10 ks a více 399 Kč s DPH
Kód: ID039073 Prod. číslo: ORACO-GC002-BGA01 Výrobce: ARCTIC
Historie ceny Tisknout Sdílet

Technické specifikace a popis produktu mohou být převzaty přímo od výrobce nebo dodavatele. Za případné chyby neneseme odpovědnost. Fotografie jsou pouze ilustrační.

Pavel Marek
Pavel Marek - produktový manažer
Arctic Cooling Arctic GC PRO (all-in-one 3D gaming system)
Herní konzole Arctic Cooling GC obsahuje 48 her. Výběr her je velmi rozmanitý - Tennis, golf, šipky, běhání, vaření, fotbal, automobilové závody, hvězdné války, tanková bitva, bomberman, stavění potrubí, pexeso, podmořské války, miny, stavění železnice, puzzle, sudoku, lyžování, závody F1, basebal, rybaření, basketbal, lukostřelba, bowling, stolní tenis a spousta dalších. Na své si tak přijde opravdu každý. Pro pohodlné hraní jsou k dispozici tři typy ovladačů, jeden bezdrátový pro ovládání hry, další pohyblivý a ovladač pro hraní fotbalu. Zařízení se připojuje k televizi pomocí standardního AV kabelu.
CZ_manuál.pdf
K tomuto produktu není dosud žádné hodnocení

Arctic GmbH, dříve známý jako Arctic Cooling, je výrobcem počítačových chladicích komponent, zejména chladičů procesorů a grafických karet čiventilátorů. Od roku 2010 společnost Arctic rozšířila svoji obchodní činnost tím, že zahájila řadu produktů, které uspokojují další požadavky spotřebitelů, kromě požadavků na hardware chlazení počítače.

>> Více informací o výrobci