Spokey SPIKY Sada na speed badminton - 2 x raketa, 5 x míček, obal

Skladem: Do 3 dnů
Odesíláme:  Obvykle do 3 dnů
Záruka:  24 měsíců
823 Kč
770 Kč
636 Kč bez DPH
-6%
Kód: ID367724 Prod. číslo: 5902693283669 EAN: 5902693283669 Výrobce: Spokey
Tisknout Sdílet

Technické specifikace a popis produktu mohou být převzaty přímo od výrobce nebo dodavatele. Za případné chyby neneseme odpovědnost. Fotografie jsou pouze ilustrační.

David Žalman
David Žalman - produktový manažer
+420 495 800 720
Spokey SPIKY Sada na speed badminton - 2 x raketa, 5 x míček, obal
Speed badmintonová sada Spokey SPIKY: - obsahuje: 2 hliníkové rakety se silným napětím, které jsou určené k rychlé hře, 5 míčků a obal s popruhem na rameno - umožňuje dynamickou a přesnou hru - vyroben pro jedinečný raketový sport, který v sobě kombinuje prvky tenisu, badmintonu a squashe! Klíč k porozumění speed badmintonu můžete najít už v jeho samotném názvu! Speed neboli rychlost, je základní vlastnosti hry – je rozhodně dynamičtější než klasický badminton. Skvělé se osvědčí během společných setkání s přáteli či rodinou na čerstvém vzduchu, protože speed badminton jde hrát v podstatě kdekoliv – na pláži, v parku, nebo doma na zahradě! Kromě toho, během hry se nepoužívá síťka! Jedinou věcí, kterou pro hru potřebujete je sada Spokey SPIKY, to znamená 2 rakety s odpovídajícím napětím a speciální aerodynamické míčky (sada obsahuje 5 míčků). Vše je zabaleno v praktickém obalu s popruhem na rameno. Vysněná crossmintonová sada Pro hru, která je také označuje jako crossminton, potřebujete správné vybavení. Hraje se bez sítě, proto vše, co pro hru potřebujete jsou rakety a míčky! Speed badmintonová sada Spokey SPIKY má skvělé parametry, které umožňují rychlou a přesnou hru. Hliníkové rakety jsou velmi lehké a zároveň odolné, díky čemuž poskytují stabilní úchop a umožňují dostatečně silný úder. Pět míčků, které sada obsahuje, jsou navrženy pro rychlou hru – jsou těžší než standartní badmintonové míčky a mají aerodynamičtější tvar. Sada obsahuje obal, díky kterému budete připraveni hrát kdykoliv a kdekoliv! Dynamika a emoce během hry Speed badminton je moderní sport, který si získává svou oblibu po celém světe! To, čím speed badminton přitahuje své příznivce je především velmi dynamická hra – je to kombinace badmintonu a squashe. Hra probíhá bez síťky, se speciálně vyvinutými raketami, které svým tvarem připomínají rakety squashové, a se speciálními speed badmintonovými míčky, které jsou oproti běžným badmintonovým těžší a aerodynamičtější. Tato kombinace vybavení umožňuje hru i za silného větru. Speed badminton se hraje na dvou čtvercových polích (5,5 x 5,5 m), které jsou od sebe vzdálené 13 m. Když míček spadne do soupeřova pole – získáváte bod. Hra je velmi dynamická, rychlá a zaručuje mnoho emocí. Parametry: v setu: 2 rakety, 5 míčku (3 rychlé a 2 pomalé), obal materiál (míček): nylon materiál (raketa): hliník rukojeť: pěnová délka rakety: 59 cm váha rakety: 165 – 170 g
K tomuto produktu není dosud žádné hodnocení

Obchodní aktivity společnosti Spokey jsou zaměřeny na vývoj , výrobu a dovoz sportovních potřeb a vybavení pod vlastní značkou Spokey.  Společnost působí na evropských trzích od roku 2004. Výrobky, které jsou v souladu s platnými evropskými normami, najdete ve více než 20 zemích. S naší značkou se můžete setkat nejen na veletrzích, výstavách, na internetu a na pultech v obchodech.

>> Více informací o výrobci