Spokey TRANCE+ Běžecký pás s masážní soupravou

Skladem: Do 3 dnů
Doprava: Zdarma
Odesíláme:  Obvykle do 3 dnů
Záruka:  24 měsíců
24 777 Kč
23 203 Kč
19 176 Kč bez DPH
-6%
Kód: ID350089 Prod. číslo: 5902693286493 EAN: 5902693286493 Výrobce: Spokey
Tisknout Sdílet

Technické specifikace a popis produktu mohou být převzaty přímo od výrobce nebo dodavatele. Za případné chyby neneseme odpovědnost. Fotografie jsou pouze ilustrační.

David Žalman
David Žalman - produktový manažer
+420 495 800 720
Spokey TRANCE+ Běžecký pás s masážní soupravou


Elektrický běžecký pás Spokey TRANCE+ s masážní soupravou je ideálním řešením pro všechny milovníky domácích kardio tréninku. Správný trénink nejen že posiluje svalové části, ale také tvaruje postavu, pomáhá udržovat dobrý zdravotní stav i kondici.

Kardio v domácím prostředí

Díky běžeckému pásu TRANCE+ si můžete trénink přizpůsobit dle vašich požadavků a aktuální fyzické kondice.  Z 12 tréninkových programů a 1 manuálního si vybere opravdu každý, ať už začínající nebo zkušení sportovci. Elektrický běžecký pás TRANCE+, to je pohodlný trénink v těch nejlepších podmínkách – doma! Přehledný displej, vestavěné reproduktory a vstup pro MP3 – díky tomu můžete během tréninku poslouchat své oblíbené skladby!

Skvělá kondice díky tréninku na běžeckém pásu

Cvičení na elektrickém běžeckém pásu je osvědčený, bezpečný, a především efektivní způsob, jak se zbavit přebytečných kilogramů a zlepšit svoji fyzickou kondici. Je to vynikající alternativa k běhání venku nebo tréninku v tělocvičně – cvičíte doma, sami a především – v době, která vyhovuje Vám. Díky jedinečnému designu se TRANCE+ perfektně hodí do každého interiéru. Když běžecký pás zrovna nepoužíváte, můžete jej jednoduše složit, čímž zabere méně místa a můžete jej kdekoliv uložit.

Inovace, které si zamilujete

Běžecký pás Spokey TRANCE+ je vybaven inovativním systémem odpružení – můžete si sami nastavit tvrdost pásu, což zvyšuje komfort během používání. Nastavení tvrdosti pásu je velmi jednoduché – tvrdost regulujete posuvníkem ve spodní části pásu. V závislosti od vaší fyzické kondice lze nastavit i sklon pásu od 0-15 stupňů. Díky vestavěným snímačům tepové frekvence můžete sledovat během tréninku váš aktuální puls. Podsvícený 5“ LCD displej vám během tréninku zobrazí všechny potřebné informace: rychlost, čas, vzdálenost, úhel sklonu, tepovou frekvenci, počet spálených kalorií.

Masážní sada a držadlo pro sklapovačky jako součást běžeckého pásu?

Běžecký pás Spokey TRANCE+ je vybaven masážní sadou, která se skvělé osvědčí po tréninku pro relaxaci a masáž unavených svalů. Dodatečně je pás vybaven speciálním držadlem pro sedy lehy.

Pohodlné skladování doma

Vestavěná transportní kolečka pro snadnou manipulaci – díky nim můžete snadno přesunout běžecký pás na požadované místo. Běžecký pás je skládací, což usnadňuje jeho skladování doma. Spokey TRANCE+ vám pomůže zformovat břicho, zeštíhlit a posílit vaše lýtka a stehna, zlepšit vzhled vašich hýždí, výrazně zlepšit vaši kondici a posílit účinnost dýchacího systému.

Parametry:
výkon motoru: 2,0 HP
max. rychlost: 16 km/h
regulace sklonu: automatická, 0-15 stupňů
odpružení: inovativní systém + možnost regulace tvrdosti pásu
displej: podsvícený, LCD 5''
počet programů: 12 + 1 manuální
funkce: rychlost, vzdálenost, čas, kalorie, úhel sklonu, puls
snímače tepové frekvence: ano
bezpečnostní klíč
vestavěný reproduktor pro poslech hudby
vstup MP3
masážní souprava spolu s držadlem pro sklapovačky
vestavěná kolečka pro snadnější manipulaci
protiskluzový povrch pásu
skládací: ano, hydraulický systém
rozměr: 164 x 72 x 140 cm
rozměr běžící plochy: 125 x 45 cm
rozměr po složení: 98 x 72 x 140 cm
maximální hmotnost uživatele: 110 kg
váha netto: 62,5 kg
váha brutto: 67 kg
záruka: 2 roky

K tomuto produktu není dosud žádné hodnocení

Obchodní aktivity společnosti Spokey jsou zaměřeny na vývoj , výrobu a dovoz sportovních potřeb a vybavení pod vlastní značkou Spokey.  Společnost působí na evropských trzích od roku 2004. Výrobky, které jsou v souladu s platnými evropskými normami, najdete ve více než 20 zemích. S naší značkou se můžete setkat nejen na veletrzích, výstavách, na internetu a na pultech v obchodech.

>> Více informací o výrobci